Новини 18:08

У Польщі під час форуму "Європа – Україна" висміяли виступ депутатки Держдуми РФ

Жіночка "щиро здивувалася тому, що українці заявляють про збройну агресію РФ проти України".

Під час форуму «Європа – Україна», який зараз відбувається у Польщі, учасники заходу висміяли виступ депутатки Держдуми РФ. Про це у себе в Facebook повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

"Сьогодні на одній із пленарних сесій форуму Європа - Україна у Польщі депутка з Держдуми Росії, виконуючи, напевно, свої темники, щиро здивувалася тому, що українці заявляють про збройну агресію РФ проти України. Мовляв, це громадянська війна, а ми, тобто росіяни, всі такі білі і пухнасті. Сміявся весь зал", - написав міністр.

Він також нагадав, що президент РФ Владімір Путін раніше визнав присутність російських військових на Донбасі.

"Увесь світ знає, що російські війська воюють на Сході України, а депутатка не знає. Хоча б матчастину вивчила б, тобто Путіна, адже той недавно це визнав у своїх інтерв'ю. До речі, зброю, яку виготовляють тільки в Росії, теж в супермаркеті за рогом не купиш", - зазначив Жданов.

Сьогодні на одній із пленарних сесій форуму "Європа - Україна" в Польщі депутатша з Держдуми Росії, виконуючи, напевне, ...

Опубліковано Ігором Ждановим 25 січня 2016 р.

Як відомо, Путін раніше визнав присутність на Донбасі російських військових. Він заявив, що росіяни «вирішують на Сході України певні питання».

схожі новини

Новини RedTram

Loading...