Новини 18:39

Прокуратура Київщини передумала допитувати Саакашвілі в справі "горіхової мафії"

Посадовець обіцяє надіслати правоохоронцям усі матеріали поштою.

Прокуратура Київської області повідомила про скасування допиту голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі. Про це посадовець повідомив у Facebook.

«Щойно з Києва повідомили, що прокуратура яка ще вранці заявляла, що завтра мене допитає прийняла рішення про скасування допиту. Ну що ж, тоді доведеться надіслати їм чисельні матеріали, які я зібрав у справі горіхової мафії поштою», - розповів Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвілі анонсував "закручування гайок" серед одеських чиновників

Тільки що з Києва повідомили, що прокуратура яка ще вранці заявляла, що завтра мене допитає прийняла рішення про скасува...

Опубліковано Mikheil Saakashvili 25 січня 2016 р.

Нагадаємо, 15 січня Саакашвілі викрив склад так званої "горіховою мафії", що складається, за його словами, із працівників МВС і прокуратури, повернувши власнику вантаж, конфіскований у нього правоохоронцями. За словами голови Одеської ОДА, група, яка конфіскувала у підприємця вантаж горіхів, складалася зі столичних працівників прокуратури і МВС.

20 січня процесуальний керівник прокуратури Київської області викликав Саакашвілі для надання інформації про відомі йому корупційні правопорушення з боку працівників митниці.

Новини RedTram

Loading...